%100 Uyumlu Mobil Tema

%100 Uyumlu Mobil Tema

%100 uyumlu ve dokunmatik ekranlara tam duyarlı temamız ile tam müşteri memnuniyeti ve SEO başarısı elde edersiniz.

99.99% Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.

Kolay Kullanım ve Yönetim

Kolay Kullanım ve Yönetim

Bilnex E-Ticaret ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

Memnun E-Ticaret Referansları

Bilnex E-Ticaret Paketleri 2014’ten bugüne gelen tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde bir çok firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Güçlü Pazarlama Araçları

Güçlü Pazarlama Araçları

Bilnex E-Ticaret beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

Güçlü Entegrasyon Altyapısı

Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya Bilnex Muhasebe Yazılımlarını Bilnex E-Ticaret’e entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Destek ve Eğitim

Ücretsiz Destek ve Eğitim

E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Destek sistemi ve uzman destek ekibimizle sürekli yanınızdayız.

Anahtar Teslim E-Ticaret

Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak Bilnex E-Ticaret tarafından sunulur.

Mükemmel SEO Uyumu

Mükemmel SEO Uyumu

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu Bilnex E-Ticaret otomatik olarak yönlendirmekte ve yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermektedir.

Güvenli E-Ticaret

E-ticaret işlemlerinde güvenlik en önde gelmektedir. Mağazanız 128 Bit SSL şifreleme,Bankalar için 3D Secure ve Chip & Pin," SOL İnjection" ve "Cross Site Scripting" ataklarına karşı denetimler Kullanıcı bazılı oturum yönetimi, Kredi Kartı Ekranında Sanal Klavye Kullanılması gibi önlemler alarak güvenliğinizi arttırıyoruz.